muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyNa polský Heineken Open'er dorazí Foals, Caribou i Hurts

4.2.2011 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Foals

Foals

O polském festivalu Heineken Open'er jsme v poslední době psali dvakrát: prvně tehdy, když jako své první headlinery pro letošek potvrdil britské Coldplay, podruhé pak ve chvíli, kdy podruhé po sobě získal ocenění European Festival Awards za nejlepší evropský festival. A teď do třetice všeho dobrého.

Dalšími ohlášenými interprety pro jubilejní desátý ročník největšího festivalu u našich severních sousedů jsou britští Foals, jenž bývají řazeni mezi nejzajímavější kapely, které se za poslední roky vyrojily na kytarové scéně, vycházející synthi-popový objev posledních měsíců Hurts nebo respektovaný kanadský muzikant nebo producent Dan Snaith se svým dream-popovým projektem Caribou. Stejně tak se v Gdyni objeví i novozélandská reggae skupina Fat Freddy's Drop a více jak čtvrtstoletí působící funk-rocková kapela Primus.


Připomeňme, že festival se bude konat od 30. června do 3. července na letišti Babie Doły v Gdyni a vstupenky na něj stojí 370 Złotých bez kempingu, resp. 410 Złotých s kempingem. Informace o možnostech předprodeje najdete na stránkách akce.

Heineken Open'er, Gdynia (PL) – letiště Babie Doły, 30. 6. - 3. 7. 11
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Na-polsky-Heineken-Opener-dorazi-Foals-Caribou-i-Hurts~04~unor~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.