muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyNa V9kend za dobrovolné vstupné

20.2.2008 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

V9kend 2008

V9kend 2008

Festival V9kend, jehož první ročník se má v Praze uskutečnit na přelomu února a března, zprvu vypadal velmi slibně, co se samotného konceptu i programu týče.
Koncem minulého měsíce však pořadatelé zveřejnili informaci, že opouštějí od původních plánů a v redukované podobě jej uskuteční v menších klubových prostorech:
Hlavní část programu bude v pátek 29. února v klubu Abaton patřit především populárnímu berlínskému producentu Apparatovi a zpěvačce Ellen Allien a sobotní program v Retro Music Hall pak Daddymu G. z Massive Attack a japonskému DJi Krushovi.

„Párty V9kend je tu už za dva týdny a my jako organizátoři si musíme přiznat, že na začátku jsme od této akce chtěli mnohem víc. Hodně se změnilo, dlouho se čekalo a mnohé nedopadlo podle našich představ. Ať už jsou ale důvody jakékoliv, je nejvyšší čas se k tomu celému postavit čelem. Pojďme to udělat jinak,“ přiznávají organizátoři.

Proto se rozhodli nabídnout návštěvníkům hlavní části programu vstupné za dobrovolnou cenu: „Nabízíme zájemcům, kteří se včas tento týden zaregistrují, možnost přijít v pátek 29.2. a v sobotu 1.3. na V9kend za dobrovolné vstupné. Sami oceňte, za kolik si nás a téhle párty ceníte.“
Akce platí pro prvních 500 zájemců na každý den, je ovšem nutné se do konce tohoto týdne zaregistrovat na stránkách festivalu a vytisknout si potvrzovací e-mail.

„To, že my jako organizátoři na párty proděláme si tentokrát poprávu zasloužíme a my to víme,“ dodávají pořadatelé s tím, že si chtějí zachovat tvář promotérů, kteří akce dělají pro návštěvníky a proto si tentokrát raději odepřou zisk

Ti, kteří přesto chtějí V9kend podpořit zakoupením klasické vstupenky v její původní ceně 350 Kč na den, mohou tak i nadále učinit v síti Ticketpro.

V9kend, Praha – různá místa, 28. 2. – 2. 3. 08
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Na-V9kend-za-dobrovolne-vstupne~20~unor~2008/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.