muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyNa Pohodě zahrají i Lamb, M.I.A., Simian Mobile Disco, Magnetic Man nebo Imogen Heap

14.3.2011 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Lamb, Praha, 30. 07. 09

Lamb, Praha, 30. 07. 09

foto: Lukáš Janičík

Od polokulatého patnáctého ročníku festivalu Bažant Pohoda nás dělí necelé čtyři měsíce a jeho line-up má už v tuto chvíli okolo padesáti položek. Vypadl z něj sice bubeník Tony Allen, zato do něj přibyla řada hostí, kteří podtrhují tradiční programovou pestrost festivalu.

Nemalé množství čerstvě ohlášených účinkujících se točí okolo elektronické hudby. Dorazí britská rapperka a producentka M.I.A., zpěvačka Imogen Heap, ale taky electro-houseová dvojice Simian Mobile Disco, společný projekt známých dubstepových producentů Skreama, Bengy a Artworka nazvaný Magnetic Man, drum’n’bassová čtyřka Dirtyphonics nebo dubstepový producent Rusko.

Mezi potvrzenými účinkujícími se objevují i tací, kteří přijedou vynahradit svá zrušená vystoupení na předchozích ročnících. Předloni měli jedněmi z hlavních hvězd být britští Lamb, jejichž koncertu zabránila mnohokrát zmiňovaná tragická nehoda a předčasné ukončení festivalu. Loni pak pro změnu ze zdravotních důvodů nedorazili Micachu & the Shapes.

A ani to není všechno. Se svými rockovými experimenty se představí kapely Three Trapped Tigers a Islet, fúzi nu-jazzu a ambientu přivezou Hidden Orchestra, garážový rock v dámském podání předvedou Kellies a závan Mexika přijde spolu s písničkářkou Lilou Downs nebo latino-popovou kapelou Forro in the Dark.

Připomeňme, že Pohoda se uskuteční od 7. do 9. července na letišti ve slovenském Trenčíně a mimo zmiňovaných se na ní představí i už dříve oznámení Portishead, Moby, Beirut, Junip, Peter Björn & John, dEUS, Public Image Ltd. a celá řada dalších. Dnešek je zároveň posledním dnem, kdy je možné zakoupit vstupenky za zvýhodněných € 59; od zítřka se cena o € 10 zvyšuje.

Bažant Pohoda 2011, Trenčín (SK) - Letisko, 7. 7. - 9. 7. 11
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Na-Pohode-zahraji-i-Lamb-MIA-Simian-Mobile-Disco-Magnetic-Man-nebo-Imogen-Heap~14~brezen~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.