muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyNa Pohodě vystoupí i finské Värttinä

30.12.2005 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Värttinä

Värttinä

Finská skupina Värttinä se zařadila na seznam potvrzených interpretů pro jubilejní desátý ročník festivalu Pohoda, který se uskuteční 14. a 15. července v areálu vojenského letiště ve slovenském Trenčíně.

Agentuře ČTK to včera sdělil pořadatel festivalu Michael Kaščák (Můžete jej znát též coby moderátora Ladi neladí nebo člena Bez ladu a skladu). Ke zveřejnění hlavních hvězd festivalu by prý mělo dojít v lednu.
„K desátému výročí se na festivalu objeví i některé skupiny, které hrály i na předchozích devíti ročnících a které měly velký ohlas,“ dodal Kaščák.

Mimo Värttinä se na Pohodě představí třeba také Hana Hegerová, kterou organizátoři přemlouvali čtyři roky. Kaščák k tomu řekl: „Myslím si, že mi v tom pomohl právě Jarek Nohavica, který mi řekl, že za náš festival 'zalobuje'.“

V uplynulých letech se na pódiích Pohody vystřídala taková jména, jako Bomfunk MCs, Fun Lovin´Criminals, Stereo MCs, Cardigans, Moloko, Kosheen, Hooverphonic, nebo Chumbawamba. Letos pak byli hlavními hvězdami Garbage, Prodigy, Asian Dub Foundation a Omara Portuondo.

Vstupenky v prodeji v síti Ticketportal.cz i Ticketportal.sk.

Pohoda festival, Trenčín - letiště, 14. a 15. červenec 06
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Na-Pohode-vystoupi-i-finske-Varttina~30~prosinec~2005/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.