muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyNa Masters Of Rock zahrají Manowar, Epica nebo Tarja Turunen s orchestrem

15.12.2009 | sekce: festivaloviny

Manowar

Manowar

Masters Of Rock je vedle zavedeného Brutal Assaultu a do Česka expandujících mezinárodních festivalů Sonisphere a Metalfest Open Air dalším z řady metalových podniků, které mají již nyní potvrzeny první účinkující pro příští rok. Vizovický festival se uskuteční poosmé na svém tradičním místě v areálu likérky Rudolf Jelínek v termínu od 15. do 18. července.

Prvními ohlášenými headlinery jsou známí američtí heavy-metalisté Manowar, kteří tak přijedou v roce svého třicátého výročí a navíc s novým albem Hammer of the Gods. Podle organizátorů půjde o exkluzivní jediné vystoupení ve střední Evropě.

Po loňském koncertu finských Nightwish na Masters Of Rock zavítá také jejich bývalá zpěvačka Tarja Turunen, která vystoupí v doprovodu zlínské Filharmonie Bohuslava Martinů. Festival tak i tentokrát pokračuje ve své každoroční tradici propojování rockové a klasické hudby.

Zmínku si zaslouží i dva comebackové koncerty: při svém reunionovém turné se ve Vizovicích představí němečtí heavy-metalisté Accept a v rámci svého prvního turné po šestnácti letech také jejich krajan Michael Kiske – bývalý zpěvák kapely Helloween.

Z dalších potvrzených účinkujících jmenujme švédské power-metalisty Sabaton, americké heavy-metalisty Queensrÿche a power-metalisty HolyHell, nizozemské symphonic-metalové kapely Epica a Delain, finské Lordi, polské death-metalisty Behemoth a z Německa pak power-matalové kapely Primal Fear a Masterplan, taky sólový projekt jejich bubeníka a bývalého člena Rage Mike Terrany, a dále trash-metalisty Destruction a hevy-metalisty Metalforce, donedávna známé pod názvem Majestry.

Ze zástupců domácí scény je jasno o tom, že vystoupí Doga, Legendy se vrací, Miloš Dodo Doležal a Salamandra, ze Slovenska pak má přijet Tublatanka a Horkýže slíže.

Vstupenky stojí do konce letošního roku 800 Kč a jsou k dostání prozatím pouze prostřednictvím festivalového e-shopu.

Masters of Rock, Vizovice – likérka Rudolf Jelínek, 15. - 18. 7. 10
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Na-Masters-Of-Rock-zahraji-Manowar-Epica-nebo-Tarja-Turunen-s-orchestrem~15~prosinec~2009/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.