muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyNa Grape festival přijedou The Subways, The Bloody Beetroots a Wolf Gang

14.2.2012 | Autor: David Novotný | sekce: festivaloviny

Wolf Gang

foto: Wolf Gang/press shots


Grape festival je jeden z novorozených slovenských festivalů a hned po prvních dvou ročnících sklidil úspěch jak ze stran účinkujících, tak ze stran diváků. Na letošní třetí ročník, který se uskuteční od 10. do 11. srpna na piešťanském letišti, byla nově oznámena jména tří zahraničních interpretů.

Britští The Subways přijedou podpořit své zatím nejnovější album Money & Celebrity. Italský dance-punkový projekt The Bloody Beetroots pod taktovkou producenta Sira Boba Cornelia Rifa představí remixy nejznámějších interpretů nejen taneční scény a jako třetí vystoupí v Piešťanech alternativní Wolf Gang, jeden z objevů NME roku 2011.

Z českých jmen se na scéně objeví například Tata Bojs, Airfare a Voodooyoudo, z těch slovenských byli zatím potvrzeni PARA, Noisecut a Billy Barman.

Grape festival 2012, Piešťany - letiště, 10 - 11. 8. 12
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Na-Grape-festival-prijedou-The-Subways-The-Bloody-Beetroots-a-Wolfgang~14~unor~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.