muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyMumie opět ovládne Ústí nad Labem

28.8.2006 | Autor: redakce | sekce: festivaloviny

Bratři Orffové

Bratři Orffové

Také letos s posledním prázdninovým víkendem otevře své brány dvoudenní hudební festival Colours of Music – Střekovská mumie. Stejně jako v předchozích letech se sobotní program odehraje na hradě Střekov, v pátek naopak na různých místech v centru Ústí nad Labem.

První festivalový den proběhne v Činoherním studiu (Longital, Ememvoodoopöká ad.), v klubu Circus (Skamarlans, 2v1) a na open air scéně na břehu řeky Labe u mostu Dr. Edvarda Beneše, kde návštěvníky čekají koncerty Prago Union, Status Praesents, či Magma Hotel.
V sobotu se program přesune na hrad Střekov. Na hradním parkovišti bude největší pódium patřit hvězdám festivalu (J.A.R., Sunshine, kNot Photogenic, Skyline, United Flavour), na hradní terase vznikne scéna pro klubové projekty (Bratři Orffové, Xavier Baumaxa, Quite Quiet, Gipsy.cz) a na hradní vyhlídce najde místo scéna pro DJs.

Návštěvníci budou moci využít i ubytování na studentských kolejích ve čtvrti Klíše, posilněné hromadné dopravy před startem i po ukončení festivalu.

Colours of Music – Střekovská mumie, Ústí nad Labem - různá místa, 1. a 2. září 06
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Mumie-opet-ovladne-Usti-nad-Labem~28~srpen~2006/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.