muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyMove Festival 2006: Micro Audio Waves

4.10.2006 | Autor: redakce | sekce: festivaloviny

Micro Audio Waves

Micro Audio Waves

Asi nejpestřejší program přinese festival Move do pražského Paláce Akropolis. Hned v úvodní festivalový den, v pondělí 9. října, zde vystoupí portugalští Micro Audio Waves, které doprovodí domácí electro-popová špička, skupina Khoiba.

Micro Audio Waves, ve své době ještě jako duo, vtrhli se svými elektro výboji na domácí portugalskou scénu v roce 2000. Jejich eponymní debutové album vydané v roce 2002 v sobě skrývá kompozice ovlivněné experimentální elektronickou hudbou a neskrývanou zálibou v minimalismu. Nový směr jejich tvorba nabírá až s příchodem zpěvačky Claudie, díky které se skladby od čistě elektronického vyznění více ubírají k elektro-akustickým kompozicím, aniž by však rozrušovaly svůj experimentální nádech. Výsledkem jejich snažení je album No Waves (2005), se kterým kapela sklízí úspěch na mezinárodních festivalech a které také bylo vyhlášeno nejlepším albem prestižních Qwartz Electronic Music Awards udělovaných v Paříži.

Kompletní program festivalu Move naleznete zde. Profily dalších účinkujících budou následovat.

09/10 - update: Skupinu Khoiba ze zdravotních důvodů nahradí skupina Southpaw
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Move-Festival-2006-Micro-Audio-Waves~04~rijen~2006/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.