muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyMnichovické Rockování nabídne Arakain a Michala Pavlíčka (+ soutěž)

14.8.2008 | Autor: PR | sekce: festivaloviny

Arakain

Arakain

foto: Jiří Rogl

V areálu Halašák v Mnichovích u Prahy se v poslední prázdninovou sobotu uskuteční třetí ročník festivalu Rockování. Na návštěvníky čeká vystoupení dvanácti kapel, z nichž nejznámějšími jsou Arakain a také kytarista Michal Pavlíček, který vystoupí společně se zpěvačkou Bárou Basikovou.


Mezi dalšími nebudou chybět namátkou Matahari, Egotrip, Pěchota nebo Votchi.
Zahrát si ale budou moci i sami návštěvníci festivalu, a to díky Jam stage. Ta na festivalu letos vyroste poprvé a bude vybavena prefesionální nástrojovou aparaturou.

Vstupenky jsou k dostání v předprodejních sítích Ticketstream a Ticketportal za 180 Kč, na místě potom za 220 Kč. Prvních 500 návštěvníků, kteří na místo dorazí se vstupenkou zakoupenou v předprodeji, získá jako dárek kompilační CD s hudbou vybraných účinkujících kapel.

Po skončení hudebního programu pořadatelé slibují vypravit zvláštní vlak do Prahy.

Rockování, Mnichovice - areál Halašák, 30. 8. 08
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Mnichovicke-Rockovani-nabidne-Arakain-a-Michala-Pavlicka-soutez~14~srpen~2008/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.