přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyMikulovský Eurotrialog: Cimbaliband, Plastici, Už jsme doma a řada dalších

7.8.2010 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

The Plastic People of the Universe

The Plastic People of the Universe

foto: archiv kapely

V pořadí dvanáctý ročník festivalu Eurotrialog proběhne o příštím víkendu v jihomoravském Mikulově. V rámci hlavního programu, který se bude odehrávat v pátek 13. a sobotu 14. srpna v místním amfiteátru, se jako obvykle představí reprezentanti alternativní a undergroundové hudby z Česka, podpořeni několika zahraničními hosty.

V letošním programu nebude chybět skupina Už jsme doma, která na Eurotrialogu vystoupí se zakládajícím členem Jindrou Dolanským, klasici českého undergroundu Plastic People of The Universe, brněnské alternativní kapely Traband a Poletíme?, ale ani písničkář Jiří Dědeček s kapelou.

Z Maďarska potom dorazí a svou world music přiveze kapela Cimbaliband, z Belgie přijedou progressive-rockeři Cro Magnon, ze Švýcarska folk-rockový projekt Songs from Utopia a z nedalekého Slovenska přední představitelé tamní alternativy Chor vážskych muzikantov.

Protipólem tomu budou třeba elektronciké projekty Midi Lidi a Kazety, ska kapely Sto zvířat a Fast Food Orchestra nebo indie-popová formace Poslední výstřel.

Vstupenky jsou k dostání v předprodejní síti Eventim, přičemž permanentka na hlavní program stojí 430 Kč.

Eurotrialog, Mikulov – amfiteátr, 13. - 14. 8. 10
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Mikulovsky-Eurotrialog-Cimbaliband-Plastici-Uz-jsme-doma-a-rada-dalsich~07~srpen~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.