muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyMighty Sounds i Summer Of Love zahájily předprodeje

10.12.2007 | Autor: Petr Bořuta | sekce: festivaloviny

Summer of Love 2007

Summer of Love 2007

Po několika zahraničních letních festivalech, které pomalu začaly ohlašovat headlinery, i české, konkrétně Mighty Sounds a Summer Of Love, zahájily přípravy. Ohlášeny jsou termíny vypuknutí a již se prodávají lístky.

Mighty Sounds, třídenní svátek určený především pro všechny příznivce ska a punku, otevře své brány 18. července. Prvních 500 kusů lístků je k dispozici za cenu 480 Kč, poté až do konce dubna za 530 Kč. Festival se odehraje v Olší u Tábora. Line-up není zatím znám, v minulosti však na festivalu vystoupili například Derrick Morgan, Skalariak nebo Akurat.

Dvanáctý ročník nejpopulárnějšího tanečního festivalu u nás, čili Summer Of Love, proběhne v sobotu 16. srpna, a to na šesti či sedmi pódiích, kde se předvede okolo osmdesáti jmen současné elektronické muziky. Organizátoři slibují průlet žánry - od trance přes drum and bass a techno k electru. Prvních 599 lístků stojí 599 Kč (plus poplatek sítě), další v pořadí seženete za cenu 775 Kč. První headlinery festivalu, jenž má tentokrát heslo "Closer To Your Heart", slibují promotéři oznámit v první třetině roku 2008.

Mighty Sounds, Olší u Tábora, 18 - 20. 7. 08
Summer Of Love, Pardubice - Dostihové závodiště, 16. 8. 08
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Mighy-Sounds-i-Summer-Of-Love-zahajily-predprodeje~10~prosinec~2007/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.