muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyMighty Sounds přivezou The Toasters, The Casualties, Dub Pistols nebo Madball

3.3.2011 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Mighty Sounds

Mighty Sounds

Letošní ročník festivalu Mighty Sounds proběhne od 15. do 17. července na letišti Čápův dvůr v Táboře. Na programu bude jako tradičně průřez ska a punkovu scénou doplněný zástupci dalších spřízněných žánrů, vycházejícími nadějemi počínaje, zavedenými a léta prověřenými legendami konče.

Klasické ska zastoupí legendy žánru jako američtí The Toasters či britští The Hotknives, ale taky BeNuts z Německa nebo Desorden Publico z Venezuely. Oba hlavní směry festivalu pak ve svých setech skříží američtí Have Nots, němečtí The Prosecution nebo britští Random Hand.

Mnohé jistě potěší  američtí punk-rockeři The Casualties, příznivci keltského punku se mohou těšit na The Mahones a The Dreadnoughts. Své jméno si za léta hraní vybudovali i další vystupující - hardcoreoví Madball, psychobilly formace The Creepshow a  Koffin Kats nebo Dub Pistols hrající směsici hip-hopu, reggae, ska a punku.

Aktuální cena vstupenek, za kteoru je možné je pořídit do konce dubna, činí 750 Kč. Lístky jsou k dostání prostřednictvím sítí Ticketportal, Ticketstream, Ticektpro, Eventim a SazkaTicket.

Mighty Sounds, Tábor – letiště Čápův dvůr, 15. – 17. 7. 11
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Mighty-Sounds-privezou-The-Toasters-The-Casualties-Dub-Pistols-nebo-Madball~03~brezen~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.