muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyMezinárodní vyhledávací soutěž Wacken Metal Battle prorůstá do Česka

22.9.2009 | Autor: redakce | sekce: festivaloviny

Wacken Open Air 2010

Wacken Open Air 2010

Metalový festival Wacken Open Air, který se řadí mezi největší akce svého druhu v Evropě a jehož další ročník se uskuteční od 5. do 7. srpna 2010 ve stejnojmenném německém městě, dává šanci neobjeveným kapelám představit se širokému mezinárodnímu publiku. Tentokrát se jemu přidružená vyhledávací soutěž Wacken Metal Battle uskuteční poprvé i v Česku.

Vítěž českého kola, kterého vybere porota, postoupí do mezinárodního finále a celkovému vítězi se otevře cesta na velká pódia. Účast na festivalu samotném přitom nebude jediným oceněním: „Získá smlouvu s renomovaným labelem, nástrojové vybavení od prestižních výrobců hudebnin a možnost zahrát si téměř ve všech zainteresovaných zemích. V současné době má soutěž celkem 25 účastnických států,“ říká za české koordinátory soutěže Iva Boková.

Kapely se mohou přihlásit do konce ledna zasláním CD s vlastní tvorbou na adresu Wacken Metal Battle CZ, P.O.Box 33, 130 03 Praha 3. Semifinálová kola budou probíhat v průběhu února v Brně a Praze a samotné finále se pak odehraje v dubnu.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Mezinarodni-vyhledavaci-soutez-Wacken-Metal-Battle-prorusta-do-Ceska~22~zari~2009/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.