muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyMezi ploty letos opět v Dobřanech, Brně i Praze

29.4.2007 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Mezi ploty

Mezi ploty

Benefiční festival Mezi Ploty se už po několik let snaží odstraňovat bariéry široké veřejnosti před tématy točícími se okolo psychiatrie a také v letošním roce návštěvníkům tří vybraných psychiatrických léčeben přinese bohatý program napříč kulturním spektrem od worshopůl a výtvarných dílen přes divadlo až po hudbu.

První ze série festivalů proběhne v sobotu 12. května v areálu psychiatrické léčebny v Dobřanech u Plzně, kde v rámci koncertního programu vystoupí namátkou skupiny Clou, UDG, Southpaw, Roe-Deer, The Prostitutes, nebo zpěvačka Bára Zemanová, a o týden později se přehlídka přesune do Brna, kde v tamní léčebně v Černovicích zahrají Bratři Orffové, Nierika, Priessnitz, či Iva Bittová.

Vrcholem bude tradičně dvoudenní festival v pražských Bohnicích, v jehož programu se na čtyřech scénách vystřídají mimo jiné kapely Gaia Mesiah, Wohnout, Žlutý pes, Olympic, slovenská Peha, Bruno Ferrari, zpěvačky Anna K. a také Ewa Farna. Poklidnější hudbu potom nabídnou skupiny Hradišťan, Jablkoň, Blue Effect nebo písničkář Jiří Schmitzer, z reggae nebude chybět kapela Šhihadlo, ska zastoupí plzeňští Tleskač a hip-hop potom třeba Indy & Wich, Bow Wave, Pio Squad a Prago Union.

Předprodej vstupenek zajišťuje síť Ticketstream, kde cena činí 170 Kč pro Dobřany nebo Brno a 270 Kč pro každý z dnů pražského programu.

Mezi Ploty, Dobřany u Plzně – psychiatrická léčebna, 12. 5. 07
Mezi Ploty, Brno – léčebna Černovice, 19. 5. 07
Mezi Ploty, Praha – léčebna Bohnice, 26. - 27. 5. 07

Profil festivalu na Muzikus.cz
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Mezi-ploty-letos-opet-v-Dobranech-Brne-i-Praze~29~duben~2007/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.