muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyMetalový podzim: Heidenfest s Twilight of the Gods, Zimní MoR s Helloween a Thrashfest s Kreator

3.9.2010 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Helloween

Helloween

Agentura Pragokoncert nabídne během podzimních měsíců vedle řady samostatných koncertů i tři metalové festivaly. Už 26. září proběhne v pražském Abatonu Heidenfest, 27. listopadu naváže Zimní Masters of Rock ve zlínské hale Novesta a konečně 2. prosince se v pražském kulturním centru Vltavská uskuteční Thrashfest.

Heidenfest je mezinárodní akcí, která se v průběhu roku koná hned na několika místech a která bývá stylizována ve vikingovském duchu. Pražská zastávka přivítá coby hlavního tahouna skandinávské allstars uskupení Twilight of the Gods – Bathory Tribute Band, které vzdává hold dnes již nefungující švédské blackmetalové kapele Bathory. Sekundovat jim budou finští Ensiferum, němečtí Equilibrium, američtí Swashbuckle a nizozemští Heidevolk.

Zimní Masters of Rock, odnož velkého letního vizovického festivalu, letos proběhne už pošesté. Ačkoliv program v tuto chvíli ještě stále není kompletní, jasné je, že jedněmi z headlinerů budou němečtí power-metaloví veteráni Helloween (do Česka se poté vrátí ještě 19. prosince na koncert v pražské Incheba Areně), že po celých osmnácti letech se do Česka vrátí dánští heavy-metalisté Pretty Mainds, tak samo jako že se do Vizovic podívá Paul Gilbert z Mr. Big, Freedom Call nebo Varg.

Dalším putovním festivalem, podobně jako Heidenfest, je thrash-metalový Thrashfest, který k nám zavítá vůbec poprvé. Headlinovat budou zdejšími pódií ověření Kreator z Německa, představí se ale i kalifornské kapely Exodus a Death Angel nebo řečtí Suicidal Angels.

Vstupenky na všechny zmiňované akce jsou již v k dostání v obvyklých předprodejích.

Heidenfest, Praha – Abaton, 26. 9. 10
Zimní Masters of Rock, Zlín – sportovní hala Euronics, 27. 11. 10
Thrashfest, Praha – KC Vltavská, 2. 12. 10
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Metalovy-podzim-Heidenfest-s-Twilight-of-the-Gods-Zimni-MoR-s-Helloween-a-Thrashfest-s-Kreator~03~zari~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.