muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyMegadeth zahrají i na slovenském Topfestu

28.12.2009 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Megadeth

Megadeth

foto: Michael Johansson

Kapela Megadeth před pár dny rozšířila soupisku headlinerů českého Sonisphere festivalu, který proběhne 19. června na letišti Hradčany u Mimoně a kde krom toho vystoupí i zbylé tři čtvrtiny pomyslné velké trash-metalové čtyřiky – Metallica, Slayer a Anthrax. Kromě toho se ale dva týdny na to představí i u našich slovenských sousedů na festivalu Topfest.

„Jsme rádi, že po skupině Slayer v roce 2008 přivítáme na Zelené Vodě dalšího člena velké čtyřky a že nám do budoucna zůstávají už jen dvě skupiny z této partie. A už teď prozradím, že časem si jejich sbírku chceme zkompletovat,“ říká organizátor Topfestu Dušan Drobný.

Topfest v roce 2010 proběhne 2. a 3. července na Zelené Vodě u Nového Mesta nad Váhom a půjde přitom o jeho sedmý ročník. Kromě Megadeth jsou momentálně potvrzena ještě vystoupení domácích kapel Desmod a Horkýže slíže.

Vstupenky za zvýhodněno cenu € 30 jsou k dostání do konce ledna, předprodej probíhá v síti Ticketportal.

Topfest, Nové Mesto nad Váhom (SK) – Zelená Voda, 2. – 3. 7. 10
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Megadeth-zahraji-i-na-slovenskem-Topfestu~28~prosinec~2009/

Komentáře

celkový počet: 1

Mária  TOPFEST

     
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.