muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyMasters of Rock 2013: Avantasia, Devin Townsend či Moonspell

2.3.2013 | Autor: Jan Simandl | sekce: festivaloviny

Devin Townsend

Devin Townsend

Organizátoři letního festivalu Masters of Rock postupně dokončují soupisku kapel, které vystoupí v tradičním prostřední vizovické likérky. Skoro by se zdálo, že jedenáctý ročník ovládnou německé heavy metalové skupiny. Spolu s Rage a Accept ve Vizovicích vystoupí třeba Tobias Sammet se svým legendárním projektem Avantasia a několika hosty.

Zahraje i prog-metalový guru Devin Townsend. Vzhledem k tomu, že festival Masters of Rock je z hlediska stylu hudby poměrně konzervativní festival, může být jeho vystoupení pro mnoho zúčastněných velkým překvapením. Své místo v programu zaujímá i Anekke van Giersbergen, někdejší pěvkyně The Gathering, jež dala duši několika Devinovým deskám. Doufejme, že se dočkáme vzájemného hostování.

Portugalští gotici Moonspell si pro návštěvníky připravili speciální set, kdy se budou hrát jen písně z prvních dvou alb. Kromě výše zmíněných se můžeme ještě těšit například na kapely Lordi, Epica či Leningrad Cowboys.

Z domácích interpretů se na Masters 2013 objeví například Silent Stream of Godless Elegy, Seven nebo Debustrol. Die Happy z důvodu těhotenství Marty Jandové své vystoupení přesunuli na budoucí ročník.

Vstupenky jsou k dostání na stránkách festivalu a v tradičních předprodejích za cenu okolo 1100 korun.

Masters of Rock, Vizovice – areál firmy Jelínek, 11. – 14. 7. 13
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Masters-of-Rock-2013-Avantasia-Devin-Townsend-ci-Moonspell~02~brezen~2013/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.