muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyMasters of Rock 2009 láká na Nightwish, Europe a Rage

16.12.2008 | Autor: redakce | sekce: festivaloviny

Nightwish

Nightwish

Vizovický festival Masters of Rock představil první headlinery pro svůj příští, v pořadí již sedmý ročník, který v místním areálu likérky Rudolf Jelínek bude probíhat od 9. do 12. července 2009.

Po čtyřech letech se na festival vrátí finská symphonic-metalová kapela Nightwish, u níž to podle organizátorů půjde o jediný koncert v České republice do roku 2011. S aktuální tvorbou i starou klasikou á la The Final Countdown pak přijedou švédští hard-rockeři Europe, v rámci výročního turné ke svému čtvrtstoletí do Vizovic zavítají němečtí heavy-metalisté Rage a chybět nebudou ani jejich souputníci Blind Guardian.

Ani to ale ze stávající soupisky není vše. Za doprovodu symfonického orchestru zahrají brazilští power-metalisté Shaaman, z Kanady dorazí death-metalisté Kataklysm a všechny pak doplňí třeba několik kapel ze Švédska – jmenovitě Arch Enemy, Deathstars a Tiamat – a Německa – mimo jiné In Extremo a Die Happy.

Do konce roku jsou k dostání vstupenky za zvýhodněnou cenu 750 Kč, a to prostřednictvím webových stránek festivalu.

Masters of Rock, Vizovice – likérka Rudolf Jelínek, 9. – 12. 7. 09>> Europe - The Final Countdown (youtube.com)
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Masters-of-Rock-2009-laka-na-Nightwish-Europe-a-Rage~16~prosinec~2008/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.