přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyManic Street Preachers a Rachid Taha v Trutnově

6.5.2010 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Manic Street Preachers

Manic Street Preachers

foto: Sony

Snad ani nemá cenu tvořit statistiku, kolikrát už se Open Air Festival Trutnov uskutečnil „naposledy“ na svém tradičním místě v amfiteátru Na Bojišti. A stěhování se nekoná ani letos, kdy se festival uskuteční mezi 19. a 22. srpnem.

Prvními ohlášenými headlinery festivalu jsou Manic Steet Preachers – velšská trojice, která v minulém roce vydala svou devátou desku Journal for Plague Lovers. Po několika letech se pak do Trutnova opět vrátí alžírský rodák Rachid Taha, který ve své hudbě fúzuje rock, elektroniku a tradiční hudbu severu Afriky.

Dalšími zahraničními hosty budou britští rap-rockeři Senser, nadžánrová parta Dubioza Kolektiv z Bosny, švýcarsko-německá reggae kapela Irie Revoltés, slovinští ska-punkeři Elvis Jackson nebo američtí psychedelici The Flying Eyes.

Z domácích interpretů se na festivalu představí mimo jiné Hana a Petr Ulrychovi s kapelou Javory, DG 307, Plastic People of the Universe, Garage, Monkey Business, Pražský výběr II, Jiří Schmitzer s kapelou, Neočekávaný dýchánek, Prouza, Al-Yaman nebo Švihadlo.

Trutnov OAMF, Trutnov – Na Bojišti, 19. – 22. 8. 10
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Manic-Street-Preachers-a-Rachid-Taha-v-Trutnove~06~kveten~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.