muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyMaďarský Sziget: Muse, Iron Maiden, Faithless i Kasabian

23.3.2010 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Muse

Muse

foto: Warner

Největší hudební festival ve střední Evropě nechal na své první kapely i tentokrát docela dlouho čekat. Výsledek se ale dostavil a hned první várka naznačuje příslib, že na ostrově Obudai v maďarské Budapešti nebude mezi 11. a 16. srpnem o zábavu nouze.

Prvními z hlavních headlinerů letošního Szigetu jsou britští Muse, kteří budou v létě obrážet evropské festivaly a představovat mimo jiné loňskou desku The Resistance. Přibližně stejného stáří je i album West Ryder Pauper Lunatic Asylum, s nímž zase přijedou jejich krajané Kasabian.

Budapešť bude také svědkyní audiovizuální šou projektu Gorillaz Sound System nebo vystoupení elektronické elektronické formace Faithless, reggae zpěváka Gentlemana, ska legend The Specials, ska-punkerů Ska-P, stejně tak jako punkových legend Bad Religion a The Toy Dolls.

Taktéž se představí třeba punk-rockeři Billy Talent, post-hardcoreoví Enter Shikari nebo kytarovky The Hives a The Cribs, a zkrátka nepřijdou ani příznivci tvrdší muziky. Pro ty je hlavním lákadlem zřejmě kapela Iron Maiden, kterou v dosavadním programu doplňují třeba Children Of Bodom, Ill Niño, Papa Roach, Paradise Lost a Monster Magnet.

Vstupenky se dají pořídit za € 140, případně za € 170 včetně campingu. Ceny jsou platné do konce dubna, poté se o € 30 zvýší.

Sziget, Budapest (HU) - Óbudai Island, 11. – 16. 8. 10
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Madarsky-Sziget-Muse-Iron-Maiden-Faithless-i-Kasabian~23~brezen~2010/

Komentáře

celkový počet: 1

una  kdy Muse dorazí konečně i k nám!!!!

     
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.