muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyMad Sin, Distemper, Irie Révoltés – i taková jsou první jména letošních Mighty Sounds

16.2.2010 | Autor: redakce | sekce: festivaloviny

Mad Sin

Mad Sin

Že se ska-punková exploze Mighty Sounds po pěti letech stěhuje na letiště aeroklubu Tábor je známo už od podzimu. Čerstvějšího rázu jsou ovšem programové informace. Pořadatelé odtajnili bezmála desítku zahraničních hostů, kteří se na festivalu mezi 16. a 18. červencem představí.

Mezi nimi se objevuje berlínská psychobilly jednička Mad Sin, která si díky svojí interpretaci rock 'n' rollu za více jak dvacet let existence získala obrovskou popularitu nejen v Evropě, zhruba stejně dlouhou dobu fungující ska-punková kapela Distemper z Ruska i ostřílená 2tone sestava The Busters z Německa. Dalšími hosty od našich západních sousedů budou tuzemskému publiku dobře známí zástupci reggae scény Irie Revoltés.

Výčet pokračuje dvojicí francouzských kapel, a to psychobilly formací Banane Metalik a ska-punkovými Skarface, britsko-brazilskou sestavou Frantic Flinstones nebo kanadskou celtic-punkovou úderkou The Dreadnoughts. Prvními ohlášenými kapelami z domácích jsou Krucipüsk a Pipes and Pints, ze slovenských potom Polemic.

Lístky jsou k dostání v sítích Ticketportal, Ticketstream, Eventim a SazkaTicket. Do konce února jejich cena činí 590 Kč, poté se bude průběžně zvyšovat.

Mighty Sounds, Tábor – letiště Čápův dvůr, 16. – 18. 7. 09
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Mad-Sin-Distemper-Irie-Revoltes-i-takova-jsou-prvni-jmena-letosnich-Mighty-Sounds~16~unor~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.