muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyLove Planet se uskuteční na pražském Výstavišti

29.5.2006 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Love Planet Prague 2006

Love Planet Prague 2006

Festival Love Planet se s definitivní platností uskuteční ve svém původním termínu, 11. a 12. srpna, v areálu pražského výstaviště. Z předem avizovaných hvězdných koncertů návštěvníci nepřijdou mimo jiné o skupin Pet Shop Boys, Franz Ferdinand, Ministry, Body Count, I Am X, Hooverphonic, Loonaloop, či Julia.

Podle zveřejněného prohlášení se pořadatelé pro změnu místa konání rozhodli vzhledem ke zrušení vystoupení kapel HIM a Audioslave.

V okolí Bruselské cesty, kde se akce uskuteční, budou připraveny tři hudební scény. Přesto se program nevyhne částečné redukci vystupujících, především pak tuzemských. Jisté místo nyní mají skupiny 100 °C, Priessnitz, Nierika a Vypsaná fixa.
V nočních hodinách pak budou pořádány taneční afterparty v prostorách Křižíkova pavilonu.

Předprodej vstupenek nadále pokračuje za nezměněnou cenu 695 Kč. Od 1. června cena vzroste na 795 Kč a na místě budou vstupenky v prodeji za 895 Kč. Zájemci o vrácení zakoupených vstupenek nespokojení s přesunem akce z táborského letiště mají možnost v místě jejich zakoupení do konce června.

Love Planet, Praha – Výstaviště, 11. – 12. srpen 06
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Love-Planet-se-uskutecni-na-prazskem-Vystavisti~29~kveten~2006/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.