muzikus.cz na

facebook twitter
Muzikus.cz homepage

festivalyLotyšští Brainstorm přijedou do Prahy představit novou desku

8.8.2006 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Brainstorm

Brainstorm

Lotyšská skupina Brainstorm bude hlavní hvězdou dalšího pokračování série Nokia Music Tour, které proběhne 4. září v areálu Žlutých lázní v Praze. K vidění budou rovněž domácí Skyline, loňští vítězové Coca-Coly Popstar Temperamento a slovenští No Name. Vstup bude již tradičně volný.

Brainstorm dnes platí za nejúspěšnější lotyšskou kapelu. U nás jsme je mohli vidět kupříkladu na společném turné se skupinou Kryštof, nebo jako předskokany Rolling Stones na Letné a R.E.M. v Sazka Areně.
Ačkoliv předloni kapelu potkala ostrá rána, kterou byla smrt baskytaristy Mumishe, rozhodla se kapela pokračovat dál a před několika týdny vydala výbornou novou desku nazvanou Four Shores, jejíž název symbolizuje, že z původní pětičlenné sestavy zůstala již pouze čtveřice. Svou novinku Brainstorm právě propagují na evropském turné, v jehož rámci se ve Žlutých lázních zastaví.

Nokia Music Tour, 04/09/06 - line-up:
16:40 - 17:30 Temperamento
18:00 - 19:00 Skyline
19:30 - 20:30 No Name
21:00 - 22:00 Brainstorm

Nokia Music Tour, Praha – Žluté lázně, 4. září 06
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Lotyssti-Brainstorm-prijedou-do-Prahy-predstavit-novou-desku~08~srpen~2006/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.