muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyLitoměřický kořen: Zapaska, Longital, DVA i Neočekávaný dýchánek

28.6.2012 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Zapaska

Zapaska

Zítra v areálu letního kina na litoměřickém Střeleckém ostrově odstartuje na osmnáctý ročník festivalu Litoměřický kořen. Žánrová linie se ponese v podobném duchu jako v předchozích letech: prostor dostanou nejrůznější formy alternativní hudby, velké zastoupení bude mít písničkářství a opomenuta nezůstane ani worl music.

Protentokrát Litoměřický kořen ze zahraničí pozval ukrajinské indie-popové duo Zapaska, ze sousedního Slovenska pak přijedou Longital.

Nejširší zastoupení bude mít domácí scéna. Mladou generaci budou reprezentovat DVA, Zrní nebo Čokovoko, ze prověřených jmen pořadatelé vsadili na Vladimíra Václavka, skupiny Neočekávaný dýchánek a Ty syčáci nebo spojení Traband & Síla.

Vstupenky bude možné zakoupit na místě za 500 Kč, případně za 300 Kč na jeden den.

Litoměřický kořen, Litoměřice - Střelecký ostrov, 29. - 30. 6. 12
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Litomericky-koren-Zapaska-Longital-DVA-i-Neocekavany-dychanek~28~cerven~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.