muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyLine-up OFF festivalu uzavřen; vešli se ještě Dan Deacon, dEUS, Polvo či Anna Calvi

2.6.2011 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

dEUS

dEUS

foto: Steve Gullick

Za zhruba dva měsíce odstartuje v polských Katowicích šestý ročník OFF Festivalu. Na programovou soupisku akce, která bude probíhat od 5. do 7. srpna, se vešlo ještě několik posledních jmen včetně těch zahraničních; jejich  zveřejněním však můžeme line-up pro tento rok považovat za kompletní.

Kdo tedy přichází po již dříve zveřejněných jménech jako Primal Scream, Mogwai, Blonde Redhead, Gang of Four, Public Image Ltd., Junip, Destroyer, Liars, Low, Warpaint, Ariel Pink's Hounted Graffitti, Junior Boys nebo Konono No. 1?

Na své si rozhodně přijdou fanoušci noise-rocku, kterým zahrají klasici svého stylu Polvo ze Spojených států, tak jako i jejich krajané Oneida nebo Kanaďané AIDS Wolf. Chybět nebudou belgičtí klasici alternativního rocku dEUS ani nedávní debutanti z vod kytarového indie-popu - američtí Magic Kids a britští Frankie & The Heartstrings. Taktéž se svou prvotinou přijede i debutující britská písničkářka Anna Calvi.

OFF Festival 2010 na Muzikus.cz:

>> reportáž: 1. část, 2. část
>> fotogalerie: festival, koncert Flaming Lips

Místo v programu se našlo i pro americký ambietní projekt Emeralds, německou ambientně-jazzovou formaci Bohren & Der Club of Gore, amerického producenta Dana Deacona, francouzskou IDM dvojici Gangpol und Mit nebo lo-fi experimentální projekty Yacht a Hype Williams.

Mezi posledními potvrzenými kapelami z Polska jsou potom netradiční coververze Iron Maiden hrající projekt  Baaba Kulka, post-rockeři Kyst, indie-rockeři  The Lollipops nebo electro-popové skupiny Dick4Dick, Kamp! a ParisTetris.

Vstupenky na hlavní třídenní program stojí do konce června 140 zł. bez kempingu nebo 180 zł. s kempingem, v červenci se cena o 20 zł zvýší. Za 65 zł. jsou pak k dostání lístky na klubový koncert Current 93, který se uskuteční den před vypuknutím hlavního programu. Informace o možnostech předprodeje naleznete na stránkách festivalu.

OFF Festival, Katowice (PL) - Dolina Trzech Stawów, 5. – 7. 8. 11
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Lineup-OFF-festivalu-uzavren-vesli-se-jeste-Dan-Deacon-dEUS-Polvo-ci-Anna-Calvi~02~cerven~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.