muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyLetošní JamRock nabídne Reef, The Adicts, Therion nebo Die Happy

22.3.2011 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Reef

Reef

Necelé dva měsíce zbývají do startu letošního ročníku festivalu JamRock. Uskuteční se od 9. do 11. června v Žamberku a po loňské účasti několika zahraničních hostů v čele se zpěvačkou Gabriellou Cilmi v jeho programu dostanou přespolní ještě větší prostor.

Do role hlavních headlinerů pořadatelé pasovali britpopové psychedeliky Reef, kteří bodovali hlavně ve druhé půlce 90. let. Díky úspěšnému singlu Place Your Hands je mnozí mají zařazeny mezi skupiny jednoho hitu, nicméně jak  ujišťují pořadatelé JamRocku, kapela se „prodává hlavně svým živým vystoupením“. Reef se na scénu vrátili v minulém roce po šestileté pauze.Druhými britskými hosty budou legendární punkeři The Adicts, jenž se drží už od poloviny 70. let, a dále nebudou chybět ani němečtí rockeři Die Happy se zpěvačkou Martou Jandovou, švédští symphonic-metalisté Therion, německá dubová sestava iLLBiLLY HiTEC nebo španělská ska kapela Trashtucada.

Z domácích interpretů se potom představí třeba Alice s Danem Bártou, Vypsaná fixa, Divokej Bill, Tomáš Klus, David Koller, Wohnout, Skyline, Lenka Dusilová, Eggnoise, Goodfellas, Johny Said the Number, Lou Fanánek Hagen & Synové výčepu, UDG, Tleskač, November 2nd, Ready Kirken, Apple Juice, Eastpark, Eddie Stoilow nebo Bára Zemanová.

Do konce dubna je možné zakoupit vstupenky za cenu 450 Kč, poté se předprodejní cena zvedne na 490 Kč a na místě se lístky budou prodávat za 550 Kč. Předprode zajišťuje síť Ticketstream.

JamRock, Žamberk – přírodní areál, 9. – 11. 6. 11
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Letosni-JamRock-nabidne-Reef-The-Adicts-Therion-nebo-Die-Happy~22~brezen~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.