muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyLetošní Basinfirefest přivítá Clawfinger

26.4.2006 | Autor: redakce | sekce: festivaloviny

Clawfinger

Clawfinger

První prázdninový víkend bude ve Spáleném Poříčí nedaleko Plzně patřit především příznivcům rocku, metalu a hardcoru. Uskuteční se zde festival Basinfirefest, jehož hlavními hvězdami budou švédsko-norští Clawfinger.

Formace Clawfinger se v Čechách představila již mnohokrát. Kapelu založili v roce 1988 ve Stockholmu zpěvák Zak Tell a klávesista Jacke Skog, aby si později zcela podmanili fanoušky po celém světě svým originálním mixem metalu, hip-hopu, hardcoru s využitím tanečních samplů. V současnosti ve skupině působí také kytarista Bard Torstensen, bubeník Henka Johansson a baskytarista Andre Skaug. Po lednovém vyprodaném koncertu v pražském Abatonu k nám letos již podruhé přijedou představit aktuální album Hate Yourself With Style.

Za zmínku bezesporu stojí i vystoupení německých formací Brainstorm a Holy Moses a také polských Hunter. Velký prostor dostanou mediálně méně známé formace, ale opomenuty nezůstanou ani Oskar Petr se skupinou Fabrica Atomica, Vladimír Mišík & ETC, kapely jako Olympic, B.S.P., Znouzectnost, UDG, Tleskač, Ready Kirken, Krucipüsk, Kurtizány z 25. avenue, Gaia Mesiah, Daimonion, Clou, Arakain, Ador Dorath, či slovenské stálice Peha a No Name.

Do konce května pořídíte v předprodejní síti Ticketstream vstupenky za 400 Kč a následně jejich cena vzroste na 450 Kč. Na místě vstupenky zakoupíte za 500 Kč.

Basinfirefest, Spálené poříčí, 30. červen – 1. červenec 06
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Letosni-Basinfirefest-privita-Clawfinger~26~duben~2006/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.