muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyLednový underground v Kralupech: Swordfishtrombones, Pub Animals, Zrní i Kašpárek v rohlíku

9.1.2012 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Swordfishtrombones

Swordfishtrombones

Klubový festival Lednový underground letos vstupuje do desátého ročníku. Již o tomto víkendu jím ožijí středočeské Kralupy nad Vltavou.

V pátek v klubovně divadelního souboru Scéna vystoupí Ondřej Galuška z nedávno skončivších Eggnoise se svým novým projektem O.G. and the Odd Gifts, písničkář Václav Koubek či kapela Jazzterdays.

Hlavní program se pak odehraje v sobotu v prostorách kulturního domu Vltava. Program láká třeba na písničkáře Xaviera Baumaxu, projekt Kašpárek v rohlíku a kapely jako Swordfishtrombones, Pub Animals, Zrní, Trio de Janeiro nebo Zuby nehty.

Vstupenky jsou k dostání v lokálních předprodejích za 70 Kč na pátek a 200 Kč na sobotu, případně za 300 Kč na oba dva dny. Na místě budou stát v pátek 100 a v sobotu 300 Kč.

Lednový underground, Kralupy nad Vltavou – KD Vltava, 13. – 14. 1. 12
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Lednovy-underground-v-Kralupech-Swordfishtrombones-Pub-Animals-Zrni-i-Kasparek-v-rohliku~09~leden~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.