muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyKooks, Disturbed a Pete Doherty uzavírají line-up Rock am Ring/Rock im Park

18.4.2011 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Rock am Ring/Rock im Park 2011

Rock am Ring/Rock im Park 2011

Festivalová dvojice Rock am Ring a Rock im Park, které proběhnou o prvním červnovém víkendu na závodním okruhu Nürgburgring a v Norimberku, uzavřela program a skoro dva měsíce před vypuknutím na svých stránkách zveřejnila časovové line-upy. Jak bylo známo už na přelomu roku, headlinery obou festivalů letos budou System of a Down, Coldplay a Kings of Leon.

Hlavní taháky ani další dříve anoncované kapely, jako byly třeba Interpol, Mando Diao, Korn, Hurts, Social Distortion, Volbeat, Avenged Sevenfold, In Extremo nebo Beatsteaks, ale rozhodně neznamenají konečné slovo.

Návštěvníci se budou moci těšit na nu-metalisty Disturbed, progressive-rockové Dredg, post-grungery 3 Doors Down a Alter Bridge, progressive-metalové Mastodon, punk-rockery Millencolin, pop-punkové Plain White T's či hard-rockery Wolfmother, Roba Zombieho a Duff McKagan’s Loaded. Dorazí také celá metalceorová plejáda v čele s kapelami Alesana, All That Remains, Architects, Asking Alexandria, August Burns Red, Escape The Fate, Funeral For A Friend, Silverstein nebo The Devil Wears Prada.

Kdo dává přednost alternativnějšímu pojetí rocku, toho by při pohledu na konečný program mohli potěšit The Kooks, We Are Scientists, White Lies,  Ash, Peter Doherty, ale taky folk-rockoví písničkáři Pete Yorn, Robert Francis či Lissie. V neposlední dorazí ještě elektronický producent Deadmau5, crossover-hiphopeři Stereo MCs a Söhne Mannheims a electro-popaři The Naked and Famous.

Vstupenky na oba festivaly jsou nadále v prodeji, třebaže Rock am Ring se pomalu blíží ke svému vyprodání. Cena činí € 160, informace o možnostech předprodeje najdete na stránkách festivalů.

Rock am Ring, Eifel (DE) - Nürgburgring, 3. - 5. 6. 11
Rock im Park, Nürnberg (DE) - Zeppelinfield, 3. - 5. 6. 11
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Kooks-Disturbed-a-Pete-Doherty-uzaviraji-lineup-Rock-am-Ring-Rock-im-Park~18~duben~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.