muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyKongos s megahitem Come With Me Now a novým albem přijedou na Nouvelle Prague

19.10.2016 | Autor: PR | sekce: festivaloviny

Nouvelle Prague 2016

Bratři Kongos—Johnny, Jesse, Dylan a Danny—mají hudbu v krvi. Jejich otec John Kongos bodoval v sedmdesátých letech se svými hity v hitparádách a jeho synové hráli na hudební nástroje od malička. V roce 2014 započala kariéru Kongos písnička Come With Me Now z desky Lunatic. Skladba získala  RIAA double-platinu za prodeje přesahující 2 miliony. Písnička byla na #1 na Alternative Radio celkem pět týdnů, což znamenalo nejvyšší vzestup nahrávky nové kapely v historii.

Po dvou úspěšných letech koncertování, které následovaly vydání jejich průlomového alba Lunatic se Kongos koncem roku 2015 vrátili domů s plnými hlavami nápadů. Členové kapely nahráli každý své demonahrávky a sešli se pak ve svém studiu Tokoloshe Studio v Phoenixu v Arizoně, kde bydlí. Podělili se o své nápady a dosáhli tématické jednoty, která se stala základem alba Egomaniac.

Po červnovém vydání svého netrpělivě očekávaného třetího alba Egomaniac Kongos rozšířili svůj podzimní koncertní kalendář roku 2016 o několik dalších koncertů, které následují jejich samostatné severoamerické turné a jedním z nich je i vystoupení na letošním showcasovém festivalu Nouvelle Prague, který se uskuteční ve dnech 4.-5. listopadu 2016 v areálu smíchovského pivovaru Staropramen.

Egomaniac obsahuje třináct nových skladeb, které sahají od bluesově laděné I Don’t Mind s tahací harmonikou, která se stala hitem jejich koncertů k elektronické Autocorrect a epické skladbě Look At Me. Jejich druhý singl z alba The World Would Run Better má krásnou mrazivou melodii, která se hodí k tématu Egomaniac.

Dvoudenní vstupenky na Nouvelle Prague je možné koupit za 200,- Kč, jednodenní za 115,- Kč.

Delegátské pasy na dvoudenní konferenci se prodávají za cenu 1 600,- Kč.

Nouvelle Prague, Praha - Areál pivovaru Staropramen, 4.-5. 11. 16
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Kongos-s-megahitem-Come-With-Me-Now-a-novym-albem-prijedou-na-Nouvelle-Prague~19~rijen~2016/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.