muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyKlubový festival Move vstoupí do druhého ročníku

2.10.2006 | Autor: redakce | sekce: festivaloviny

Move Festival 2006

Move Festival 2006

Šest předních pražských klubových scén se po roce opět dává dohromady, aby připravilo druhý ročník "městského festivalu" MOVE.
V týdnu od 9. do 14. října se v klubech Abaton, Cross, Matrix, Palác Akropolis, Rock Café a Roxy odehrají hudební vystoupení, performance, divadelní představení a filmové projekce.
Festivalový program nabídne pestrý průřez „uměním ulice“ největších evropských aglomerací (Berlín, Lisabon, Londýn, Paříž, Vídeň ...) v konfrontaci s tvorbou mladých domácích umělců.

Mezi nejočekávanější hudební hvězdy se řadí britské duo Coldcut (11. 10., Roxy), rakouští Sofa Surfers (10. 10., Palác Akropolis), nebo projekt Visionary Underground, který se představí na závěrečné festivalové party (14. 10., Abaton)

Kompletní program festivalu naleznete zde. Brzy se vám rovněž pokusíme představit vybrané účinkující.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Klubovy-festival-Move-vstoupi-do-druheho-rocniku~02~rijen~2006/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.