přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyKings of Leon prvními headlinery Rock am Ring/Rock im Park 2011

16.11.2010 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Kings of Leon

Kings of Leon

foto: http://www.myspace.com/kingsofleon

Je podzim a to je neklamné znamení toho, že je za dveřmi léto a s ním ruku v ruce i festivaly. I něco takového se dá v narážce na start ohlašování headlinerů velkými evropskými festivaly napsat. Pozadu nezůstává ani bratrská dvojice Rock am Ring/Rock im Park, která patří mezi největší akce svého druhu v sousedním Německu.

Po letošním ročníku, kdy Rock am Ring oslavil pětadvacáté a Rock im Park patnácté výročí rovnou čtyřdenním programem, se pořadatelé vracejí k tradičnímu třídennímu programu. Tradiční zůstane i termín, který připadá na první červnový víkend, a místa konání – závodní okruh Nürgburgring u Eifelu v západní a stadion Zeppelinfield v Norimberku ve východní části Německa.

Jako první ze tří plánovaných hlavních headlinerů jsou ohlášeni američtí Kings of Leon, kteří minulý měsíc vydali novou desku Come Around Sundown a navázali tak na zlomovou Only By The Night z předloňského roku.

Kromě toho je potvrzena účast populární švédské kytarovky Mando Diao, jejich metalových krajanů In Flames, pro změnu jejich dánských žánrových souputníků Volbeat, a taky domácích rockerů Beatsteaks.

Zaváděcí cena vstupenek činí € 150 a je platná do 15. ledna. Není ale bez zajímavosti, že letos byl tou dobou Rock am Ring už téměř vyprodán.

Rock am Ring, Eifel (DE) - Nürgburgring, 3. - 5. 6. 11
Rock im Park, Nürnberg (DE) - Zeppelinfield, 3. - 5. 6. 11
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Kings-of-Leon-prvnimi-headlinery-Rock-am-RingRock-im-Park-2011~16~listopad~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.