muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyKatowická Nowa Muzyka: v květnu zadarmo Lamb, v srpnu Beach House, Hot Chip, Four Tet a Caribou

19.4.2012 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Beach House

Beach House

foto: Paulo Dourado

Alternativně-elektronický festival Nowa Muzyka, který se odehraje již tradičně o posledním prázdninovém víkendu - od 23. do 26. srpna - v polských Katowicích, pomalu odkrývá svůj letošní line-up. Zvláště jste-li z nedalekého Ostravska, mohly by vás zajímat i květnové warm-up koncerty s volným vstupem.

Mezi hlavní tahouny letošního ročníku festivalu patří americká dream-popová dvojice Beach House, která se právě v těchto dnech vrací s novou deskou Bloom, nebo britší electro-popaři Hot Chip, jejichž novinka je ohlášena na červen.

Chybět nebude ani dream-popový projekt Caribou, akustické techno projektu The Brandt Brauer Frick Ensemble, experimentující Four Tet, avantgardní Gang Gang Dance, multiinstrumentalista a producent Gonzales, hip-hopový objev Ghostpoet či rapperka Speech Debelle.

Minimal-techno přivezou producenti The Field a Michael Mayer, IDM pak Mouse on Mars, Clark, The Black Dog nebo Jimmy Edgar, za dubstep dorazí namátkou producenti Scuba a Eskmo.

Kromě hlavního letního programu láká Nowa Muzyka také na warm-upy, které proběhnou 11. a 12. května na katowickém Placu Sejmu Śląskiego. V první den zde vystoupí vycházející electro-folk-popový písničkář a muzikant Woodkit, v druhý skupina Lamb. Warpm-up se uskuteční v rámci Dnů Slezského vojvodství a vstup na koncerty bude zdarma.

Informace o předprodeji vstupenek na festival naleznete na stránkách festivalu.

Before Nowa Muzyka, Katowice (PL) - Plac Sejmu Śląskiego, 11. - 12. 5. 12
Nowa Muzyka, Katowice (PL) - Teren byłej KWK, 23. - 26. 8. 12
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Katowicka-Nowa-Muzyka-v-kvetnu-zadarmo-Lamb-v-srpnu-Beach-House-Hot-Chip-Four-Tet-a-Caribou~19~duben~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.