muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyKarta ISIC přináší slevy na mnohé festivaly

12.6.2006 | Autor: redakce | sekce: festivaloviny

Karta ISIC

Karta ISIC

Studenti vlastnící mezinárodní průkazy ISIC mohou i v letošní sezóně využít slevy na vstupenky na vybrané hudební festivaly.

Patnáctiprocentní sleva je připravena pro zájemce o festivaly United Islands of Prague, Colours of Ostrava, Rock for People, nebo Žlutý fest. Až pětinu plné ceny pak lze ušetřit na vstupenkách na festivaly Sázavafest, Cosmic trip, mikulovský Eurotrialog, či Fest on da Mácháč.

Kromě zmíněných akcí je v nabídce i řada regionálních a žánrově vyhraněných akcí. Jejich aktualizovaný přehled včetně bližších informací o možnostech uplatnění slevy (u vybraných akcí se sleva vztahuje pouze na předprodej, jinde ji lze naopak uplatnit pouze na místě) naleznete na těchto stránkách.

Kromě standardní karty ISIC lze slevu uplatnit také s novou ISIC Sholar určenou pro žáky základních škol a kartami Alive a ITYC.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Karta-ISIC-prinasi-slevy-na-mnohe-festivaly~12~cerven~2006/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.