muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyKaiser Chiefs, Fun Lovin' Criminals a Paul Oakenfold na Sázavafestu

15.3.2012 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Kaiser Chiefs

Kaiser Chiefs

foto: Universal

Dalším z festivalů, který oznamuje svého letošního headlinera, je Sázavafest. O prvním srpnovém víkendu se v Benešově představí populární britská kytarovka Kaiser Chiefs. Do Česka se vrátí čtyři roky po své premiéře na královéhradeckém Rock for People, aby vedle průřezu trojicí starších desek představila i aktuální The Future Is Medieval z loňského roku.

Už dříve oznámené kapely Skindred a Molotov v programu Kaiser Chiefs doplňují spolu s funk-rockovým triem Fun Lovin‘ Criminals, švédskými indie-popaři You Say France & I Whistle, francouzskou electro-swingovou skupinou Lyre Le Temps, německými skáčkaři Yellow Umbrella či australskou písničkářkou Coby Grant.

Více než kdy dříve se Sázavafest letos hodlá zaměřit také na DJskou produkci. Headlinerem taneční stage bude Paul Oakenfold, krom něhož vystoupí i Švýcar Mike Candys, Němec Dennis Sheperd nebo už dříve anoncovaný Sak Noel.

Z domácích účinkujícíh pořadatelé potvrdili kapely Nightwork, Charlie Straight, Mig 21, Monkey Business, Mňága a Žďorp, Anetu Langerovou nebo Xindla X.

Šanci zahrát si budou mít opět i vycházející talentované kapely, které uspějí v soutěži Sázavafest Battle, kterou festival brzy spustí společně s portálem Muzikus.cz.

Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketportal. Ještě do 19. března je možné je pořídit za zvýhodněných 900 Kč, poté cena stoupne na 1190 Kč a dále se bude postupně navyšovat.

Sázavafest, Benešov - festivalový areál, 2. – 5. 8. 12
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Kaiser-Chiefs-Fun-Lovin-Criminals-a-Paul-Oakenfold-na-Sazavafestu~15~brezen~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.