muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyJosé González se vrací na Pohodu, tentokrát s kapelou Junip

19.1.2011 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Junip

Junip

foto: myspace.com

Dalším potvrzeným účinkujícím letošního ročníku festivalu Bažant Pohoda, který bude probíhat od 7. do 9. července na letišti v Trenčíně, je švédská trojice Junip vedená písničkářem José Gonzálezem. Ten se na oblíbený slovenský festival vrátí pouhý rok poté, co zde odehrál svoje sólové vystoupení.

S indie-folkovou kapelou Junip González vystupoval už ještě předtím, než v hudebním světě prorazil jako sólista. Teprve loni na podzim se ale skupina dopracovala k vydání dlouhohrající desky, která světlo světa spatřila pod názvem Fields a jíž na Pohodě představí.

Nově line-up rozšířila taktéž mladá floridská rapperka Dominique Young Unique, která prezentuje fúzi hip-hopu a elektroniky, a ze zcela opačného hudebního spektra pak stálice české alternativní scény Vladimír Mišík s kapelou ETC.

Při této příležitosti se hodí také alespoň ve stručnosti připomenout už dříve ohlášené vystupující. Doposud nejzvučnějším jménem jsou trip-hopoví Portishead, po jejichž boku v soupisce figurují namátkou Public Image Ltd., Tony Allen, Boban i Marko Markovic Orkestar ve společném koncertu s Fanfare Ciocarlia, Staff Benda Billi nebo We Have Band.

Aktuální cena vstupenek platná do 14. března činí € 59.

Bažant Pohoda 2011, Trenčín - Letisko, 7. 7. - 9. 7. 11
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Jose-Gonzalez-se-vraci-na-Pohodu-tentokrat-s-kapelou-Junip~19~leden~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.