muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyJohn Cale v Trutnově

8.6.2012 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

VIDEO: John Cale - Paris 1919 (audio)


Dalším potvrzeným tahounem letošního ročníku festivalu Trutnov Open Air je legendární velšský muzikant John Cale, jenž se vedle celé řady žánrově různorodých projektů a spoluprací zapsal do povědomí i jako člen The Velvet Underground.

Pořadatelé zmiňují souvislost mezi jeho účastí a odkazem letošního ročníku, který bude věnován památce zesnulého Ivana Martina Jirouse a Václava Havla. „Deska určité kapely, Velvet Underground, sehrála svoji zvláštní roli v této zemi, což si asi ani v Americe moc nikdo nevšiml,“ citují našeho bývalého prezidenta.

Festival proběhne od 16. do 19. srpna v tradičním trutnovském areálu Na Bojišti a kromě Johna Calea na něm ze známých zahraničních interpretů vystoupí třeba kapely Korn, dEUS nebo Yellowcard.

Vstupenky stojí při nákupu na dobírku přes festivalové stránky 980 Kč, v běžných distribucích 1080 Kč a na místě pak 1200 Kč.

Trutnov OAF, Trutnov – Bojiště, 16. – 19. 8. 12
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/John-Cale-v-Trutnove~08~cerven~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.