muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyJedenáctý ročník festivalu Summer of Love již příští týden

9.8.2007 | Autor: redakce | sekce: festivaloviny

Summer of Love 2007

Summer of Love 2007

Již příští sobotu proběhne na pardubickém závodišti jedenáctý ročník festivalu Summer of Love, tentokrát nesoucí podtitul Open Your Mind.

Po loňských oslavách desátého výročí festivalu, kdy se pořadatelé koncentrovali na výběr toho nejlepšího z uplynulých let, letošní ročník slibuje řadu inovací: „Hudebně byl festival smíchán z nejaktuálnějších hudebních trendů a nových hvězd nastupující generace, vizuálně bude zpracován s pomocí nejnovějších technologií a velkoplošných projekcí a laserů, produkčně připravíme festival tak, aby se každý návštěvník cítil přinejmenším tak jako doma.“

Ani letos nebude chybět několik českých premiér, mezi které se zařadí třeba koncerty projektu Audio Bullys či Ellen Allien společně s Apparatem, nebo DJské sety Joirise Voorna, The Glimmers nebo Phila Kierana.
Dále nebude chybět drum’n’bassový DJ Aphrodite spolu s MC Junior Red, techno DJ Christian Smith, německý Sven Wittenkind, Holanďan Marco V, Headman, Michael C, přední irský DJ a producent John Gibbons, Chris Liebing, Pendulum, Joris Voorn, Markus Schulz, Zinc, John B, či kupříkladu Sven Wittekind.

Celkem na letošním ročníku Summer Of Love vystoupí na 70 DJů a skupin, jež se vystřídají na pěti hlavních a několika chilloutových scénách.

Cena vstupenky v předprodeji sítě Ticketpro činí 799 Kč, na místě pak vzroste na 890 Kč.

Summer of Love, Pardubice - závodiště, 18. 8. 07
Profil festivalu na muzikus.cz
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Jedenacty-rocnik-festivalu-Summer-of-Love-jiz-pristi-tyden~09~srpen~2007/

Komentáře

celkový počet: 1

ahoj  hmm

     
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.