muzikus.cz na

facebook twitter
Muzikus.cz homepage

festivalyJarní Sázavafest s Tomášem Klusem a Charlie Straight už příští víkend; v létě přijede Jazzanova

25.3.2011 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Jarní Sázavafest 2011

Jarní Sázavafest 2011

Už příští sobotu se v pražském Kulturním centru Vltavská uskuteční Jarní Sázavafest, tradiční klubová odnož letního festivalu. O další zahraniční jméno se rozrostl i line-up letního Sázavafestu, ke kterému navíc stále probíhá talentová soutěž mladých kapel.

Hlavními lákadly Jarního Sázavafestu na Vltavské budou populární písničkář Tomáš Klus a pop-rocková kapela Charlie Straight. Dále vystoupí  Blanka Šrůmová, která zazpívá i hity své někdejší skupiny Tichá Dohoda, a představí se i zpěvák Michal Hrůza, synthi-popoví Lakeside X, funky-rapoví Bad Ass Honkies nebo recesistický písničkář Ruda z Ostravy.

Po Hurts, Alphaville, The Subways, Nouvelle Vague, Belleruche, Kosheen, Irie Révoltés nebo Mad Heads X je jako další zahraniční účinkující letního Sázavafestu potvzen berlínský producentský kolektiv Jazzanova, který přijede se svou fúzí jazzu, elektroniky, soulu a hip-hopu. Akce proběhne o prvním srpnovém víkendu v Benešově a zúčastnit se jí kromě známých hostů budou moci i mladé talentované kapely, které se do 10. dubna přihlásí a následně uspějí v soutěži Sázavafest Battle, kterou Muzikus.cz spolupořádá. Více informací najdete na adrese sazavafest.muzikus.cz.

Vstupenky na Jarní Sázavafest je možné zakoupit v předprodejních sítích Ticketpro a Eventim za 190 Kč (+ popl.) nebo přímo na místě za 250 Kč, na letní momentálně stojí 850 Kč (+ popl.).

Jarní Sázavafest, Praha – KC Vltavská, 2. 4. 11
Sázavafest, Benešov - festivalový areál, 4. – 7. 8. 11
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Jarni-Sazavafest-s-Tomasem-Klusem-a-Charlie-Straight-uz-pristi-vikend-v-lete-prijede-Jazzanova~25~brezen~2011/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.