muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyJarní Sázavafest: Fast Food Orchestra, Xindl X, Krucipüsk a možná i vy

11.1.2010 | Autor: Muzikus PR | sekce: festivaloviny

Fast Food Orchestra

Fast Food Orchestra

Poslední tři týdny zbývají mladým talentovaným kapelám na to, aby se přihlásily do letošního ročníku soutěže Sázavafest Battle. Šestice finalistů, kterou vybere odborná porota, se představí po boku zavedených kapel na dubnovém Jarním Sázavafestu a nejúspěšnější z nich pak získají šanci představit se návštěvníkům desátého ročníku festivalu Sázavafest v Kácově.

Do soutěže se mohou přihlásit kapely, které mají vytvořenu svou profilovou prezentaci na stránkách Muzikus.cz a mají zde vystaveny své mp3 nahrávky. Pokud interpret na portálu svou prezentaci doposud nemá a soutěže se přesto chce zúčastnit, může si ji po registraci vytvořit. Samotné přihlášení je jednoduché a zabere maximálně pár vtěřin, ke všemu potřebnému se dostanete po zalogování se do systému. Uzávěrka přihlášek je 31. ledna.


Tradiční klubová odnož festivalu, Jarní Sázavafest, kde v tomto roce proběhne finálové klání talentové soutěže, se uskuteční 3. dubna v pražském KC Vltavská. Už teď můžeme prozradit, že kromě šestice finalistů se v programu představí také legenda domácí ska scény Švihadlo, Fast Food Orchestra, písničkář Xindl X, punková stálice Plexis, rockoví Krucipüsk nebo pop-punkeři Rybičky 48.

Doplňme, že letošní desátý ročník Sázavafestu proběhne opět ve středočeském Kácově v termínu od 5. do 7. srpna.

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Jarni-Sazavafest-Fast-Food-Orchestra-Xindl-X-Krucipusk-a-mozna-i-vy~11~leden~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.