muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyHurricane a Southside přidávají Billy Talent, Paramore, Deftones i Vampire Weekend

6.4.2010 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Hurricane 2010/Southside 2010

Hurricane 2010/Southside 2010

Německá festivalová dvojčata Hurricane a Southside přidávají do svého už tak bohatého programu další více i méně známá jména. Z těch masově profláklejších jsou to rockové spolky Billy Talent, Paramore nebo Deftones, ale taky zástupci aktuální kytarové scény v čele s Vampire Weekend a We Are Scientists.

Kytary budou mít ostatně vůbec silné zastoupení. Kromě výše zmiňovaných line-up rozšiřují i Cymbals Eat Guitars, The Get Up Kids a The Hold Steady ze Spojených států, Biffy Clyro a Band of Skulls z Británie nebo Kashmir z Dánska.

Opomenout nelze ale ani kanadskou indie-popovou dvojici Tegan & Sara, znovuzrozenou britskou ska kapelu The Specials, americké progresivní rockery Coheed and Cambria nebo britské písničkáře Franka Turnera a Charlieho Winstona.

Všichni jmenovaní se na soupisce se objevují vedle už dříve oznámených The Strokes, Jacka Johnsona, Massive Attack, The Prodigy, Mando Diao, Faithless a mnohých dalších. Oba festivaly proběhnou paralelně od 18. do 20. června, Hurricane v Scheesselu na severu a Southside v Neuhausenu na jihu Německa.

Vstupenky stojí € 120; informace o možnostech předprodeje najdete na stránkách festivalů.

Southside, Neuhausen ob Eck (DE) – letiště, 18. – 20. 6. 10
Hurricane, Scheessel (DE) – Eichenring, 18. – 20. 6. 10
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Hurricane-a-Southside-pridavaji-Billy-Talent-Paramore-Deftones-i-Vampire-Weekend~06~duben~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.