muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyHurricane a Southside potvrzují Florence & the Machine, Phoenix i The xx

23.1.2010 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Florence and The Machine

Florence and The Machine

foto: Tom Beard, myspace.com/florenceandthemachine

Festivaly Hurricane a Southside, které na protilehlých koncích sousedního Německa proběhnou od 18. do 20. června, odtajnily druhou várku účinkujících pro letošní rok. Kdo se tedy po boku už před časem oznámených Mando Diao, Enter Shikari, White Lies nebo Beatsteaks se v Scheesselu a Neuhausenu představí?

Opěvované objevy uplynulého roku zastoupí písničkářka Florence Welch s projektem Florence + the Machine a dream-popaři The xx z Británie. Odtamtud přijedou i nu-raveoví Does It Offend You, Yeah? a progressive-rockové stálice Porcupine Tree.

Nemalý lákadlem bude francouzská indie-popová kapela Phoenix. Z Belgie na festivaly dorazí kytarovka K's Choice, zpoza Atlantiku pak osmibitově-metalcoreoví Horse the Band a punk-rockeři Hot Water Music.

Z domácích účinkujících jsou navrch nově potvrzeni kytaroví Madsen, elektronický producent Alexander Ridha alias Boys Noize, electro-popaři Frittenbude a „balkánská dechovka z Bavorska“ LaBrassBanda.

Do konce ledna se dají lístky pořídit za zvýhodněných € 105, poté jejich cena vzroste.

Southside, Neuhausen ob Eck (DE) – letiště, 18. – 20. 6. 10
Hurricane, Scheessel (DE) – Eichenring, 18. – 20. 6. 10
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Hurricane-a-Southside-potvrzuji-Florence-and-the-Machine-Phoenix-i-The-xx~23~leden~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.