muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyHudební program Febiofestu bude i letos zdarma

20.3.2008 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Febiofest 2008

Febiofest 2008

Pražská část filmového festivalu Febiofest nabídne i v letošním roce bohatý doprovodný hudební program na dvou scénách. Probíhat bude od 28. března do 4. dubna v prostorách multiplexu Village Cinemas na Andělu a stejně jako v předchozích letech bude přístupný zdarma.

Široký prostor zde opět dostane world music, kterou zastoupí mimo jiné francouzští Mango Gadzi nebo domácí kapely Hypnotix, G8 Transglobal a Bengas.
Chybět nebude ale ani kytarová hudba v podání Roe-Deer nebo debutujícího písničkáře Michala Motyčky alias Nicelanda, ska kapela Basta Fidel, reggae z díly Mr. Cocoman & Solid Vybez a Dub-O-Net či nadžánroví Nana Zorin.

„Hudební festival se pro nás stal neodmyslitelnou součástí Febiofestu, protože přitahuje do Village Cinemas zase trochu odlišné publikum a dává festivalovému centru nezaměnitelný pulzující charakter. V podzemních garážích – 3, kde je hlavní scéna, opět připravíme kvalitní návštěvnický servis a k dispozici by mělo být vše od muziky přes nápoje za rozumné ceny až po oblíbené slovenské halušky,“ říká ředitel Febiofestu Fero Fenič.

Program hudební části Febiofestu naleznete zde.

Febiofest Music Festival, Praha – Village Cinemas Anděl, 28. 3. – 4. 4. 08
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Hudebni-program-Febiofestu-bude-i-letos-zdarma~20~brezen~2008/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.