muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyHudbou proti stavbě dálnice D3

15.8.2008 | Autor: redakce | sekce: festivaloviny

Anna K.

Anna K.

Plánovaná stavba dálnice D3 z Prahy do Českých Budějovic vyvolává jak pozitivní reakce, tak i vlny nesouhlasu. Ke druhé skupině se připojilo i několik kapel a interpretů v čele s Annou K. nebo Davidem Kollerem. Svůj názor se rozhodli dát najevo benefičním koncertem, jež proběhne 29. srpna v Pikovicích.

Názor na celou záležitost si udělejte sami; my vám přinášíme avízo akce, které nám jej zaslali její pořadatelé:

Poslední pátek těchto prázdnin, 29. srpna bude patřit charitativnímu koncertu na vyjádření nesouhlasu se stavbou dálnice D3 v jedné z nejkrásnějších rekreačních lokalit naší země - Posázaví.

Hvězdami koncertu bude samotná Anna K., David Koller, Michal Hrůza, Kurtizány z 25. avenue a skupina Photolab.

"Takových míst, které nesmyslně vedená dálnice D3 definitivně zdevastuje, je v naší zemi stále méně a proto za ně stojí jakýmkoliv způsobem bojovat. Kdyby všichni vyrazili třeba pěšky nebo na kole na ta překrásná místa, dali by nám stoprocentně za pravdu! Věřím, že ti nejvyšší, kteří takhle rozhodují a rozdávají své podpisy pod miliardové zakázky nevytáhli nikdy paty ze svých kanceláří a už vůbec nezahlédli ani koutkem oka tu krásu, kterou se chystají zničit," říká Anna K.

Pokud se na tento zajímavý koncert zajdete podívat, můžete tu překrásnou přírodu, která může být zničena, vidět na vlastní oči. Vstupné je na koncert zdarma, návštěvníci akce mohou celou věc podpořit podepsáním petice proti výstavbě D3. Veškeré bližší informace o dálnici D3 (fotogalerie, mapy, videa, info jak pomoci) a o koncertu naleznete na www.D3klid.cz.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Hudbou-proti-stavbe-dalnice-D3~15~srpen~2008/

Komentáře

celkový počet: 2

Cannibal Holocaust  no ty vole
Franta  Cyklostezky

     
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.