muzikus.cz na

facebook twitter
Muzikus.cz homepage

festivalyHudba po roce opět ovládne nádvoří českých hradů

16.6.2006 | Autor: redakce | sekce: festivaloviny

České hrady 2006

České hrady 2006

Druhý ročník putovního festivalu České hrady.cz se odehraje během čtyř letních víkendů na hradech Točník, Kunětická hora, Švihov a Bezděz.

České hrady.cz v roce 2006:
Točník, 14. a 15. červenec
Kunětická hora, 21. a 22. červenec
Švihov, 28. a 29. srpen
Bezděz, 4. a 5. srpen

V atypickém prostředí čtyř významných historických památek se vystřídají přední kapely české hudební scény – mimo jiné J.A.R., Monkey Business, Tata Bojs, Support Lesbiens, Priessnitz, Kryštof, Žlutý pes, Lenka Dusilová, Wohnout, Sunshine, The Nihilists, Indy & Wich, Southpaw, Hypnotix, Khoiba, nebo Another Way.

Festival je také zaměřen na rozvoj turistického ruchu a zviditelnění krásných historických památek v regionech. Nabídne netradiční atmosféru, která se bude lišit od ostatních letních festivalů ojedinělým prostředím, ve kterém bude možné bezplatně stanovat.

Na páteční program lze zakoupit lístek v předprodeji v síti Ticketstream za 130 Kč, na místě za 150 Kč. Vstupenky na sobotu stojí 300 Kč v předprodeji a na místě za 350 Kč. V ceně vstupenky jsou zahrnuty také prohlídky stálých expozic hradů.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Hudba-po-roce-opet-ovladne-nadvori-ceskych-hradu~16~cerven~2006/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.