muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyHudba na Febiofestu: Dubioza Kolektiv, Eggnoise i Lenka Dusilová

26.3.2010 | Autor: redakce | sekce: festivaloviny

Dubioza Kolektiv

Dubioza Kolektiv

Nedílnou součástí posledních ročníků filmového Febiofestu v Praze je i doprovodný hudební program. Výjimkou není ani letošní ročník, který ode dneška až do příštího pátku nabízí bezplatně přístupné koncerty v podzemních garážích multiplexu Village Cinemas na pražském Andělu a v prostorách pizzerie Mediterrane.

Hlavními hosty budou bosenští Dubioza Kolektiv, kteří svou směsici reggae, hip-hopu, dubu, bosenského folkloru a rocku předvedou v pondělí. Ve čtvrtek se potom představí polská kapela Tymon & The Transistors, která kombinuje rock s jazzem nebo reggae a jejíž členovíé jsou autory hudby k festivalovému filmu Svatba.

Dále se na festivalu v průběhu týdne vystřídají domácí uskupení jako Eggnoise, Sunflower Caravan, The Chancers, Al-Yaman, Obří broskev, Basta Fidel, Discoballs, Pohřební kapela, Gothart nebo zpěvačka Lenka Dusilová. Program navíc doplní ještě v Česku usazení zahraniční hudebníci: nadnárodní kapela Ocean versus Daughter, rytmická brazilská formace Batukatum, Kubánci Son Caliente nebo reggae zpěvák King Kalabash z Martiniku za doprovodu kapely Riddimshot.

Stejně jako v předchozích letech bude vstup na koncertní program i tentokrát zdarma.

Febiofest Music Festival, Praha – Village Cinemas Anděl, 26. 3. – 2. 4. 10
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Hudba-na-Febiofestu-Dubioza-Kolektiv-Eggnoise-i-Lenka-Dusilova~26~brezen~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.