muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyHradišťan, Dusilová i No Name vystoupí na Okoři

31.7.2006 | Autor: redakce | sekce: festivaloviny

Okoř 2006

Okoř 2006

V podhradí hradu Okoř se 19.srpna srpna odehraje již sedmý ročník stejnojmenného hudebního festivalu zaměřeného především na folk a rock.
Letos se návštěvníci budou moci těšit na Hradišťan v čele s Jiřím Pavlicou, písničkáře Karla Plíhala, zpěvačku Lenku Dusilovou, skupiny No Name, Wohnout, Divokej Bill, Chinaski, Clou, UDG, či Děda Mládek Illegal Band. Původně avizovanou skupinu Ready Kirken vzhledem k rozchodu se zpěvákem nahradí kapela Prohrála v kartách.
Po skončení hudebního programu pořadatelé slibují produkci filmu Jak se loví krokodýli pod taktovkou Kinematografu bratří Čadíků.

Také letos bude posílena autobusová doprava od stanice metra Dejvická. Vstupenky v předprodeji v sítích Ticketpro a Ticketportal. Část výtěžku bude věnována na renovaci a obnovu hradu.

Okoř 2006, podhradí hradu Okoř, 19. srpen 06
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Hradistan-Dusilova-i-No-Name-vystoupi-na-Okori~31~cervenec~2006/

Komentáře

celkový počet: 1

Wojtik  Reportáž

     
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.