muzikus.cz na

facebook twitter
Muzikus.cz homepage

festivalyHouse, drum’n’bass, hip-hop i reggae na sobotním Semtex Culture

25.8.2008 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Shaggy

Shaggy

Už popáté bude brněnské Mariánské údolí hostit multižnánrový festival Semtex Culture. Závěrečnou prázdninovou sobotu se na jeho čtyřech pódiích vystřídá mimo jiné jamajský reggae zpěvák Shaggy, britští electro-popaři Kosheen, houseová trojice X-Press 2 nebo drum’n’bassové legendy Bad Company, podpořeni mnohými dalšími kapelami i DJs.

Poslechněte si účinkující letošního Semtex Culture

Pro návštěvníky festivalu i pro ty, kteří stále váhají, pořadatelé připravili dvojici mixů, díky kterým se zájemci mohou seznámit s vybranými účinkujícími. Na stránkách festivalu jsou ke stažení profily hip-hopové a drum’n’bassové scény.

Na prvním z nich najdete skladby jako Madam Poezie (BPM), Hatery gulateho stola (Strapo), Nikomu neverim (Kontrafakt), Zranitelny (Ideafatte), Kdybych nebyl raper (Tafrob) nebo Hra (Pio Squad).
Druhý set je našláplý peckami ze studia D Bridge, Bad Company, Chase & Status, Silent Witness a dalších.

Ani Semtex Culture se ovšem nevyhla změna programu. Z osobních důvodů svou účast odřekla blonďatá DJka Miss Djax z Holandska. „Z line-upu Erektus Techno stage tak zmizela jediná zástupkyně něžného pohlaví, o to více slečen ale pravděpodobně bude házet svůdná očka na Gaetana Parisia, Thomase Schumachera a CJe Bollanda,“ uvedla za pořadatele festivalu Darina Sieglová.


Naopak organizátoři avizují rozšíření doprovodného programu o tři velmi atrakce: bungee jumping z třicetimetrového, kutálení se v zorbové kouli a běh v sedmimílových skákacích botách.

Vstupenky jsou k dostání v předprodejní síti Ticketpro za cenu 450 Kč (+ popl.), na místě potom budou stát 550 Kč.

Semtex Culture, Brno – Mariánské údolí, 29. 8. 08
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/House-drumnbass-hiphop-i-reggae-na-sobotnim-Semtex-Culture~25~srpen~2008/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.