muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyHooverphonic a La Phaze si dají Staropramen

29.8.2007 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

SmíchOFF Summer 2007

SmíchOFF Summer 2007

Slavnosti pivovaru Staropramen jsou po roční odmlce zpět, tentokrát ale v novém termínu a pod novým názvem SmíchOFF Summer. Areál smíchovského pivovaru jimi ožije v sobotu 22. září.

Neopominutelnou složkou festivalu bude pochopitelně jeho hudební program, který tentokrát vedle osvědčených domácích jmen sahá i po několika zahraničních.
Hlavními hvězdami budou belgičtí Hooverphonic, kteří přijedou představit své nové album, jež vyjde v průběhu podzimu, doplnění francouzskou electro-punkovou formací La Phaze, jíž mohlo české publikum vidět naposledy na letošním ročníku festivalu Rock for People v Hradci Králové, tuzemskými stálicemi jako Support Lesbiens, Sunshine, Gipsy.cz, Southpaw, Clou, Cocotte Minute, UDG, nebo slovenskými Horkýže slíže.

Po skončení hlavního programu se dění přesune do klubu Retro Music Hall, kde bude probíhat afterparty s německým DJským duem Cosmic Gate, italským DJem Giuseppe Ottavianim a nizozemským Benjaminem Batesem.

Předprodej vstupenek probíhá v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal.

SmíchOFF Summer, Praha – pivovar Staropramen, 22. 9. 07
Profil festivalu na Muzikus.cz
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Hooverphonic-a-La-Phaze-si-daji-Staropramen~29~srpen~2007/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.