muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyHlučínská Štěrkovna Open Music už tento víkend, vystoupí Olympic, Chinaski i Anna K.

26.7.2010 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Štěrkovna Open Music 2010

Štěrkovna Open Music 2010

Šestý ročník festivalu Štěrkovna Open Music bude probíhat tento pátek a sobotu v areálu štěrkovny na břehu hlučínského jezera.

V úvodní den se na festivalu představí mimo jiné slovenští Polemic, zpěvačka Anna K. a kapely Chinaski a Visací zámek. Sobotní program pak nabídne v roli hlavních headlinerů staré známé Olympic, které doplní skupiny Švihadlo, Airfare, FiHa nebo slovenští IMT Smile.

Vstupenky jsou k dostání v sítich Ticketpro a Ticketstream nebo v lokálních předprodejích za 450 Kč, případně potom na místě za 600 Kč.

Ostravským návštěvníkům přijdou vhod noční autobusy, které je za cenu 15 Kč odvezou od areálu festivalu k rektorátu VŠB v Ostravě – Porubě.

Štěrkovna Open Music, Hlučín – Štěrkovna, 30. – 31. 7. 10
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Hlucinsky-festival-Sterkovna-Open-Music-uz-tento-vikend-vystoupi-Olympic-Chinaski-i-Anna-K~26~cervenec~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.